Next Level

Ankara'nın yeni cazibe merkezi yükseliyor!

Kolektif House ve fonbulucu tarafından kurulan fonprime Girişimcilik ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. tarafından Ankara'da hayata geçirilen "Girişimcilik Kampüsü"nün ilk lokasyonu Next Level’ın 2024 ilk çeyreğinde faaliyete geçmesi planlanıyor.

Her ihtiyaca uygun çözüm mevcut

Yeni lokasyon, ulaşım olarak son derece rahat bir konumda bulunan ve metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan Next Level Loft binasının zemin katında yer alıyor. 2.730 metrekare alana sahip olan ve yüksek tavanlı etkinlik alanıyla dikkat çeken Next Level’ın Ankara'nın yeni cazibe merkezi olması bekleniyor. Hazır Ofis, ortak çalışma alanı kullanımı sağlayan Gezgin Üyeliği, Sanal Ofis gibi her ihtiyaca uygun çalışma alanı çözümlerinin sunulacağı Kolektif House Next Level’da  şirketlerin ihtiyaçlarına terzi usulü yaklaşımla Enterprise - Özel Tasarım ve Suit Ofis çözümleriyle de hizmet verilecek. 

Kolektif House Next Level hakkında detaylı bilgi almak ve yer seçiminde önceliğe sahip olmak için https://fonprime.com/istek-formu üzerinden istek oluşturabilirsiniz. İlgili ekipler sizlere en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Görüşme Talebi Oluştur !